Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co mają do tego opony ?  wje bał w ogromną dziurę,urwał koło, całe zawieszenie podlużnice pokrzywił i tyle w tym temacie,nie ma na to kozaka.
 
Co mają do tego opony ?  wje bał w ogromną dziurę,urwał koło, całe zawieszenie podlużnice pokrzywił i tyle w tym temacie,nie ma na to kozaka.
To jak jechał i gdzie się patrzył, że w ogromną dziurę wjechał??? Już 21 lat jeżdżę i jakoś nigdy w wielką dziure (ani w mniejszą) nie wjechałem i nic nie urwałem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kto w końcu zginął kierowca czy pasażer? W tytule jest napisane, że kierowca, a już niżej, że pasażer...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to wazne,ponioslo dwie osoby smierc z tego wypadku.darujcie sobie glupie komentarze,bo nie wiecie co was czeka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dwie?ktos jeszcze nie zyje?:-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  To jak jechał i gdzie się patrzył, że w ogromną dziurę wjechał??? Już 21 lat jeżdżę i jakoś nigdy w wielką dziure (ani w mniejszą) nie wjechałem i nic nie urwałem...  
W Polsce ? 210lat, to dopiero z trampkarzy CYCU wyszłeś, o czym tu gadać,zdania byś nie zajmował !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  To jak jechał i gdzie się patrzył, że w ogromną dziurę wjechał??? Już 21 lat jeżdżę i jakoś nigdy w wielką dziure (ani w mniejszą) nie wjechałem i nic nie urwałem...  
Pewnie tylko do kościoła i z powrotem jeżdzisz,he,he,he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce ? 210lat, to dopiero z trampkarzy CYCU wyszłeś, o czym tu gadać,zdania byś nie zajmował !.
  A ty chyba jeszcze do szkoły nie poszłeś :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny wsiowy miszcz w dresowozie MUSIAŁ pokazać leszczom, jak jeżdżą debeściaki  :P
Kolego, jak masz rzucać takie debilne komentarze, to odpuść sobie. Trochę empatii (zajrzyj do słownika wyrazów obcych)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście jestem zbulwersowana komentarzami, które tutaj przeczytałam. Przede wszystkim tym, że w publicznym miejscu padło nazwisko ofiary wypadku. Należę do rodziny i nie rozumiem, jak można się tak zachowywać. Co za różnica, czy zginął kierowca czy pasażer? Jeśli macie ochotę sobie robić jaja, albo rzucać durne komentarze, to proponuję przejść na czat. Tam przynajmniej nawet przez przypadek rodzina zmarłego nie wejdzie i nie przeczyta tych....., które są tutaj wypisywane. Jeśli nie macie nic mądrego do napisania, to tego nie piszcie. Trochę zrozumienia do cholery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście jestem zbulwersowana komentarzami, które tutaj przeczytałam. Przede wszystkim tym, że w publicznym miejscu padło nazwisko ofiary wypadku. Należę do rodziny i nie rozumiem, jak można się tak zachowywać. Co za różnica, czy zginął kierowca czy pasażer? Jeśli macie ochotę sobie robić jaja, albo rzucać durne komentarze, to proponuję przejść na czat. Tam przynajmniej nawet przez przypadek rodzina zmarłego nie wejdzie i nie przeczyta tych....., które są tutaj wypisywane. Jeśli nie macie nic mądrego do napisania, to tego nie piszcie. Trochę zrozumienia do cholery.
zgadzam sie...szacunku troche....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dwie?ktos jeszcze nie zyje?:-(
tak,ponoc zmarl chlopak drugi,nazwiska nie moge napisac,niech spoczywa w pokoju,bardzo przykre ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogla bys mi napisac na priv? Jakos? Bardzo Cie prosze. Robert byl bliski Mojemu serduchu i zawsze tam zostanie:-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak,ponoc zmarl chlopak drugi,nazwiska nie moge napisac,niech spoczywa w pokoju,bardzo przykre ...
z wiarygodnego źródła mogę powiedzieć, że jednak "tylko" jedna osoba zginęła.. przynajmniej w rodzinie nikt nie słyszał, żeby było inaczej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...